Dńa 05.03.2024 v severoamerickom Columbuse sa skončil ďalší športový festival Arnolda Schwarzeneggera, ktorého programom je už tradične mas-wrestling. Arnold Sports Festival je najväčší multišportový festival v Spojených štátoch. Tradične sa koná v Columbuse v štáte Ohio, kam prichádzajú desaťtisíce športovcov z celého sveta, aby sa zúčastnili viac ako 80 športov a podujatí. Festival založili guvernér Arnold Schwarzenegger a obchodník z Columbusu Jim Lorimer v roku 1989. Nie je ťažké uvážiť, že tento rok sa festival konal už po 36. raz.

Festival sa môže pochváliť jednou z najvýznamnejších udalostí v kulturistike - Arnold Classic. V súťaži pomenovanej po kulturistickej legende Arnoldovi Schwarzeneggerovi. Cenový fond pre túto súťaž je veľmi významný. Napríklad v roku 2025 dosiahne pol milióna dolárov len za prvé miesto.

Každoročná fitness a športová súťaž zahŕňala mnoho rôznych podujatí, ktoré sa cez víkend konali na niekoľkých miestach v Ohiu. Miesta zahŕňali Columbus Convention Center, Ohio Expo Center, Batelle Grand a Columbus Athenaeum.